İçeriğe atla

Kartal Kameralı Su Tesisatçısı

Kartal Su Tesisatçı Ustası 

Su tesisatı bakım onarım tamir su tesisatı döşeme su boruları değiştirme çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili su tesisatçı firmayız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet küvet tüm daire içi donanım tesisatı ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan bahçe sokak gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Tıkanıklık açma petek temizliği musluk tamiri su kaçağı bulma kırmadan dökmeden tıkanıklık ve su kaçağı tespit çalışmalarını yapmaktayız.

Kartal Kameralı Su Kaçağı Bulma

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları ile su kaçakları ve tıkanıklıklar kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilmektedir.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Bizimle 7/24 İletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara