İçeriğe atla

Soganlık Kartal Su Kaçağı Tespiti

Ersoylar Tesisat olarak 20 yılı aşkın süredir sektörde vermekte olduğumuz hizmetler ve bunu başarılı bir şekilde uygularken verdiğimiz firma garantisi sayesinde günün her saati bizlere ulaşarak kalıcı çözümü tüm su tesisatlarınızın analizi sonrasında sizler de sahip olabilirsiniz. Kendini öncelikle ufak su sızıntısı olarak gösteren bu problem zamanla artarak şiddetli su kaçaklarına dönüşebilmektedir. Bunun sebebi ise erken müdahale yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Firma olarak yer ve bölge ayrımı yapmadan uzman tesisatçılık hizmetleri sunmamız ve oldukça kaliteli işler yapmamız sayesinde müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilen bir firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Kırma Dökme İşlemi Olmadan Su Tesisat Tamiri 

Muhtemelen mahalle sıhhi tesisatçılarınızdan aldığınız hizmetler karşılığında pek de başarılı olmayan çalışmalar yapılmakta olup bunun neticesinde evleriniz inşaat sahasına dönmektedir. Bu sebepledir ki yapılan su tesisatı çözümlerinden sonra sizlerin ekstra olarak yapım ve sıvacı masraflarıyla karşılaşmanız oldukça olası bir durumdur. Bundan dolayı masraflarınız 2 kat olarak artacaktır. Bundan kaçınmak istiyorsanız kırmadan su kaçağı tespiti yapan bir firmadan kurumsal destek alarak karşınızda her daim bir firmanın varlığını hissetmeniz işleri çok daha fazla kolaylaştıracaktır.

Ersoylar Tesisat olarak sektördeki öncü firmalardan olmamız ve bunu sağlayacak kapasitedeki cihazlarımız sayesinde tüm su tesisatlarınız kırmadan dökmeden analiz edilmekte olup bu konuda ciddi çalışmaların yapılması ve çalışan saha personellerimizin eğitimleri konusunda ciddi yatırımlar yapmaktayız.

Kırma dökme işlemlerinden yana çekinceniz var ise ve su tesisatlarınıza tamirlerin bu yönde yapılmasını istemiyorsanız cihazla su kaçağı bulma işlemini bizlerden rahatlıkla talep edebilirsiniz. Firma olarak takipçisi olduğumuz çok daha güncel cihazlar ve bunların son modelleri olması her türlü zorlu ve farklı su tesisatına karşı, demir ya da plastik boru fark etmeden eski yeni bina ayrımı yapmaksızın müdahale edebilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara