İçeriğe atla

Kartalda Logar Açma Servisi

Kartal İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir. Kartalda  Ev ve iş yerlerinde yaşanan tesisat sorunlarından biriside gider pis su borularında görülen tıkanmalardır.

Pimaşların tıkanmasına sebep olan cisimler zamanla belirli bir noktaya birikmesi sonucu pimaş içerisindeki suyun gidişini engellemektedir.

Sonuç itibarıyla geri tepme yaparak bulunduğumuz ortamda kötü görüntünün yanında birde kötü kokulara maruz kalınmaktadır.

Günümüz teknolojik cihazlarıyla kırıp, dökme ve kirletme olmadan kısa zaman içinde tıkanıklık açma mümkün olmaktadır.

kartal-tikaniklik-acma

Tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, binalarda ortak kullanılan ana pimaş tıkanıklığı, logar tespiti, kanal açma gibi içinden çıkılması güç problemler için bize ulaşın kaliteli hizmet alın.

Kamerayla pimaş içerisindeki sorun görüntülenip, robotla ve özel aparatlarıyla, uzman ekiplerimizle problem sonlandırılmaktadır.

Kartal  Kameralı robotla tıkanıklık açma, kamera ile görüntüleme sonrası pimaş içerisine robotla müdahale gerçekleştirilmektedir.

Pimaş açma düşünülenin aksine yüksek Mevla da olan bir işlem değildir.

Kartal Ersoylar Tesisat son sistem cihazları ve profesyonel ekipler ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Acemi kişilerin kullanılan cihazlara sahip olması uzman olduğu anlamına gelmez, irtibata geçtiğiniz firmaların kurumsal olması sizi ileride yaşanabilecek sorunlardan kurtarmaktadır.

Kartal Firmamız geniş servis ağıla bütün ilçelerimize, semtlerimize ve kartal ilçemize tam donanımlı araçlarımızla, uzman ekiplerimiz ve ekipmanlarımızla haftanın 7/24 saat hizmet vermektedir.

Kartal Sızıntı Tespiti ve Bulma Servislerimiz

Atalar mahallesi, cevizli mahallesi, cumhuriyet mahallesi, Esentepe mahallesi, Çavuşoğlu mahallesi, hürriyet mahallesi, Orta mahallesi, Gümüş pınar mahallesi, Karlıtepe mahallesi, Uğur mumcu mahallesi, Yalı mahallesi, Soğanlık mahallesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara