İçeriğe atla

Kartal Kombi Su Tesisatı Kaçak Tespiti

Kartal Kombi Su Kaçağı Tespiti
Muhtemelen eski binalarda sıkça görülebilecek tesisata bağlı oluşan su kaçakları sizleri ciddi sıkıntıya sokabilir. Su kaçağı sizlere vereceği zararların yanı sıra alt ve yan komşularınıza da kesinlikle zararlar verebilir.

kombi-su-kacagi-tespitiBu da demek değildir ki suyun çıktığı her yer bu problemin çıkış noktasının asıl yeridir.

Tam olarak o nokta olacağı gibi 10 metre farklı bir noktasında da sorun çıkabilir. Su kaçağı tespiti ise bu konu hakkında çözüm sağlanırken ne kadar hatasız yapılması gerektiğinin bir kanıtıdır.

Çünkü eski yolları kullanan firmalar su sızıntısı olan bölge yerine farklı yerleri kırarak, boşa kırma işlemini gerçekleştirebilir.

Kartal su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamız bu konuda oldukça kurumsal hizmetler sunmaktadırlar. Tüm su tesisatları probleminde olduğu gibi bu konuda da oldukça kaliteli hizmet sunan firmamız sizlere kalite ve hızlı çözümü oldukça makul ücretlerle sunarken, tesisatlarınızı bizlere güvenle sunmanız adına gerekli referanslara sahiptir. İstanbul’un her noktasında su kaçağı hizmeti vermekteyiz.

Bunu sadece Kartal bölgesi ile sınır sanmamanız bizler için önemlidir. Kartal’ın her sokak ve mahallesinde olduğu gibi çevre ilçelerine de gezici ekiplerimiz servis atabilmektedir.
Firmamıza ulaşmanız halinde tüm su tesisatınız, sahip olduğumuz teknolojik cihazlarımız sayesinde yani, görüntüleme cihazlarımız, akustik dinleme cihazlarımız gibi yerin 40 kat dibine kadar kontrol etme şansımız bulunmaktadır.

Su kaçağı tespiti konusunda tüm teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız, her yıl ekipmanlarını yenileyerek, genç ve dinamik kadrosuyla sizlere 1996 yılından beri kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara