İçeriğe atla

Orhantepe Kartal Su Kaçağı Tespiti

Kartal Orhantepe  İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir. Orhantepe Kartal Su Kaçağı Tespiti Sürekli gelişmekte olan ilçelerimizin ortak problemi olan su kaçağı tesisat sızıntısını sorun olmaktan çıkarıyoruz. Yıpranmış temiz su borularının sıfırdan yenilenmesine gerek olmadan cihazla tespitinden sonuç almaktayız.

Sıcak ve soğuk su tesisatlarında yaşanan kaçakları tahribat yapmadan bulmak mümkündür. Ersoylar Tesisat kırmadan su kaçağı bulma hizmeti sunmaktadır. Uzman kadromuzla sizler için büyük sorun olan su sızıntıları nokta atışla tespit gerçekleştirmekteyiz. Onarım esnasında bir veya iki fayans altında tamirat gerçekleştirilmektedir.

Yapmış olduğumuz onarımlar ve tespitler bir yıl firmamız tarafında garantilenmektedir. Kartal ilçemize haftanın 7 günü tam donanımlı araçlarımızla ve uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

 

Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Ortamahalle Mahallesi, Petrol İş Mahallesi, Soğanlık Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yakacık Çarşı Mahallesi, Yakacık Yeni Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarımahalle Mahallesi ve Yunus Mahallesi, Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi başta olmak üzere tüm Kartal’a servisimiz vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara