İçeriğe atla

Petek Temizliği Kartal Servisi

Kartal  Petek Temizliği artık birçok su tesisatı problemi olduğu gibi, özellikle kış aylarında karşılaştığımız sorunların başında petek ve kombilerdeki tesisat problemleri gelmektedir.

Genelde Türk halkı olarak periyodik bakım gibi bir alışkanlık olmadığından dolayı, arıza çıktığında bu tarz problemlere çözüm arayışı işine girmemiz de bu konuda oldukça bilgisiz kalmamıza neden olmaktadır.
Petek temizliği önce periyodik bakımlar harici sorun olduğunu anlamamız gereken birkaç maddeyi sizlerle şu şekilde paylaşabiliriz.

kartal-petek-temizleme

  • Eğer eski faturalarınızın aksine daha fazla yakıt harcayıp ısınamıyorsanız.
  • Peteklerinizden hava boşaltma işlemi yaparken kirli ve paslı su geliyorsa
  • Peteklerinizin bir kısmı sıcak bir kısmı kendini ısıtamıyorsa
  • Kombiniz sık sık kirlenmeye bağlı problem çıkartıyorsa
  • 2 Yıla yakın süredir, temel bakımını yaptırmadıysanız

Yukarıdaki maddelerden herhangi bir ya da birkaçına sahipseniz Kartal petek temizliği vaktinizin geldiğinin ispatıdır. Eskisi kadar performans alamıyorsanız veya tasarruf yapmak amaçlı düşük derecede maksimum fayda sağlamak istiyorsanız, yapmanız gereken mutlak çözümlerin başında kombi ve peteklerinizin temizliğine özen göstermeniz olacaktır.

Kartal Ersoylar Tesisat olarak bu konuda çözüme kavuşturduğumuz birçok başarılı işlemle müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilen bir firmayız.

Kartal ilçesinde Sektörde elektrik tesisatçısının dahi gerekli makineleri elde ettiği an bu konuda hizmet verdiği düşünülürse bu konu hakkında işinde tecrübeli firmalara ulaşmak sizler için oldukça zor olacaktır. Isınmamızın en büyük ve geçerli sebebi kombilerinize bağlı peteklerin gerekli temizlikte olmaması ve bakımlarının yapılmamasıdır.

petek-temizligi-kartal

Firmamız kimyasal ilaçlar ve bunu kullanmamıza olanak sağlayan tüm teknolojik makinalara sahiptir. Firma görevlilerimiz sadece petek temizliği yapmakla kalmamakla beraber almanız gereken önlemler ve neleri yanlış yaptığınız hakkında gerekli bilgileri verecek bu konuda son kalite hizmete sahip olacaksınız. İşinin tecrübeli ustaları sayesinde petek temizliğinin yanı sıra diğer tesisat problemleriniz hakkında da sorunlarınıza çözüm üretebilmektedirler.

Su devir daim prensibine göre çalışan radyatör ve petekleriniz zamana bağlı olarak kireçli sularımızın da bu işe tuz biber ekmesiyle adım adım performans düşmesine neden olacak ve buna bağlı olarak yüklü faturalar ödemenize sebep olacaktır. Kartal  Ersoylar Tesisat olarak işinin ehli personellerimiz ve günün her saati randevu talebinde bulunabileceğiniz çağrı merkezlerimizle tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sağlamaktan mutluluk duyacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara