İçeriğe atla

Su Kaçağı Bulma 99 TL 0216 642 5699

Kartal da kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmamız hızlı mobil servisleri ile kartal ilçesinin tüm semtlerine hizmet vermektedir.

Su-Kacagi-Bulma-Servisi-İstanbul

Su Kaçaklarını Kırmadan Bulan Firma

SU-KACAGİ-İLETİSİMSu sızıntıları ve su kaçakları gözle görülebilir olduğu gibi ara sırada gizlenip kendini göstermeye bilmektedir. Aslında bakacak olursak ikisinin de yapımı oldukça zordur. Çünkü su sızıntısının nereden geldiğini görsek dahi bizzat oraya müdahale edemiyoruz. Çünkü su sızıntısının geldiği yerle kaçağın olduğu yerler çok faklı yerlerde çıkabiliyor. Gizli kaçakları artık gizli yerlerinden çıkaran makinelerimiz artık hayatımızda mevcuttur. Son derece özel cihazlar olduğu için, kullanımını sadece profesyonel kişilerce yapılmaktadır. Uzman olmayan kişiler evlerine bu cihazları aldı diyelim nasıl kullanacaklar? Alanında uzman olmayan ve bilgi sahibi olmayan kişiler bu cihazları asla kullanamazlar. Biz personellerimiz işinde uzman olmakla birlikte, alanında gereken tüm eğitimleri almış bulunmaktalar. İnsanların kafasında hep bir soru işareti bulunur firmaları aramadan önce.

Müşterilerimizin en çok sorduğu şeylerden bir kaçı şunlardır:

Evime bir zarar gelecek mi?

Evinizin sizin için ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz ve eviniz kendi evimiz gibi tespitini ve onarımını yapıyoruz. Evinize hiçbir şekilde zarar vermeyeceğiz. Çünkü personellerimiz son derece işinde uzmandır ve bilgililerdir. Evinize son derece teçhizatlarla geliyoruz ve hepsi birbirinden kalitelidir. Ses dinleme cihazlarımız, elektronik kameralarımız, kimyasal ilaçlarımız la tam takır yanınıza geliyoruz ve problemlerinizi bu cihazlar sayesinde kırma olaylarına gerek duymadan noktasal olarak tespit ediyoruz. Tespit ettikten sonra size bu konuda bilgi veriyoruz. Bilgi verdikten sonra eğer yapacağımız işlem kafanıza yatarsa onarımını onayınız dahilinde gerçekleştiriyoruz.

Evim tadilat gerektirir mi?

Yapacağımız işlemlerde kırma-dökme-yıkma gibi durumlar söz konusu olmadığı için, evinizde hiçbir tadilata gerek kalmıyor.

Evimde onarım yapılırken komşular rahatsızlık duyar mı?

Kartal-Su-Kacagi-BulmaHasarlı bölgeyi tespit ettikten sonra, onarımı için gereken malzemeleri ve gerekmeyen malzemeleri ayırıyoruz. Cihazlarımızda hiçbir şekilde aşırı sese maruz kalmıyorsunuz. Çünkü işlemi kırmadan yapıyoruz. Bu yüzden ses, gürültü gibi şeyleri sizin duymayacağınız gibi komşularınız da duymayacaktır ve aranızda herhangi bir olumsuzluk yaşamayacaksınız.

Zamanı mı ne kadar alırlar?

Elimizdeki elektronik aletler sayesinde işlemlerimiz ve problemleriniz çok kısa bir sürede gerçekleşiyor ve sizi işinizden kesinlikle alı koymuyoruz.

İşlerim aksayacak mı Bu işlem kaç gün sürecek?

Su Kaçağı Tespiti Yaparken aksayacak bir işiniz olamaz bu işlem en fazla onarımı da dahil olmak üzere 30n dakika ile 45 dakika arası kalıcı çözüm sağlanır.

Soruna kalıcı çözüm mü buluyorlar yoksa birkaç gün sonra tekrar sorun yaşayacak mıyım?

Eskiden yapılan işlemlerle şuan yapılan işlemleri kıyaslıyor sanız eğer kıyasla mamanızı önemle rica ederiz. Eskiden yapılan kırma olayları çok saçma sapan bir işlemdir. Halen de bu tür sahtekarlar ortalıkta dolaşıp durmaktalar. Siz siz olun bu tür fırsatçılara fırsat tanımayın. Bu tür sahtekarlar sanki kurumsal bir firmaymış gibi evinize geliyorlar ve ellerinde hiçbir teçhizata sahip olmadan gerekli gereksiz kafalarına göre her yeri kırıyorlar. Siz evinizde bu tür olaylara yer vermek istiyorsanız buyurun onları evinize çağırın ama olacaklardan onlar sorumlu değil, kuşkusuz mağdur ve sorumlu sizsiniz. Çünkü o tesisatçıyı siz çağırdınız. Biz kurumsal bir firma olduğumuz için sorununuza kalıcı çözümler buluyoruz ve bu sorunu bir daha yaşamayacağınızı garantisini veriyoruz.

Çok masraflı mı olacak?

İşte bu tür soru işaretleri hemen hemen herkesin tesisatçıya sordukları sorulardır. İçiniz kesinlikle rahat olsun ve hiç kuşkusuz bizi arayın, problemlerinize kalıcı çözümler bulalım. 7/24 günün her saati istediğiniz gün ve saate müşteri hizmetlerimizden randevu alabilirsiniz.

kartal-su-kacagi-ekibi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara