İçeriğe atla

Su Kaçağı Tespiti Uzmanı Kartal

Su Kaçağı Tespiti Ersoylar Tesisat olarak uzman ekibimiz ve sertifikalı tesisat ustalarımızla garantili teknik servisimizle sorunu noktadan bulup en kısa süre içerisinde sizler için kaliteli ve güvenli bir çalışma yapmaktayız.

Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veren firmamızın, İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine servisi bulunmaktadır. Bizim tek amacımız sizleri büyük su israfından kurtarmak ve yüksek su faturası gelmesini önlemektir.

Su kaçağının olmasının nedenleri şunlardır; tesisat hattının eski olmasından dolayı tesisat kaçağı meydana gelebilmektedir.

Kartal Su kaçağı Tespiti

Yüklü gelen su faturalardan şüphe duyuyorsanız su kaçağı tespit  hattımızı arayarak bu sorununuzun net bir şekilde ortadan kalkmasını sağlamış olursunuz.

Sizlerin memnuniyeti için Ersoylar Tesisat olarak yılların deneyimi ve uzman ekiplerimizle yıllardır su kaçağı tespiti sektöründe hizmet vermekteyiz. Teknolojik cihazlarımız ısıya ve sese duyarlıdır. Isıya ve sese hassas olması nedeniyle sizin için büyük sorun olan bizde çözümü olan su kaçaklarını basit bir duruma getirmekle beraber tesisat sızıntısı olan yerlerin ana kaynağını tam anlamıyla tespit etmektedir.

Evlerdeki ve iş yerlerindeki tesisat sorunlarını bulmak için her tarafı tahmini kırıp dökme işlemi yapılmasına gerek yok.

Bizleri iletişim numaralarımızdan arayarak hemen ulaşın gerisini sadece bize bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara