İçeriğe atla

Su Kaçak Tespit Sertifikalı Tesisatçı

Özellikle büyük kentlerde gün geçmiyor ki yeni bir sorun ile uyanmayalım. İstanbul nüfusunun her geçen gün artması ve bununla birlikte yapılan yeni inşaatlar beraberinde bazı tesisat sorunlarını da getirmektedir. Özellikle yetersiz olan su tesisatı sorunları neredeyse her evde meydana gelmeye başlamış ve sizleri oldukça yormaktadır.

Ev, işyeri, okul, hastane, otel vb. yerlerin tamamında meydana gelen ve elde olmayan sebepler ile oluştuğundan önüne geçilmesi pek mümkün olmayan su tesisatı sorunlarının başında su kaçağı yer almaktadır.
Bu problem su borularının kullanım ömrüne bağlı olarak ortaya çıktığından önüne geçilmesi zordur ancak erken fark edip, uzman kişiler tarafından erken müdahale edilmesi olası ciddi tehlikelerin önüne geçecektir.
Su borularından sızan sular kısa süre içerisinde betonu çürütüp gün yüzüne çıkacağından yapınızda ciddi tehlikelere de sebebiyet verecektir.

Tespit işlemi tamir işleminden daha uzun süren bu işlemde tespit ve tamir işlemini yapacak olan firma ya da ustaların donanımlı olması gerekmektedir.

Geçmiş senelerde teknoloji ve bilim alanının bu kadar ilerlememiş olması insan hayatını da oldukça zorlu kılmaktaydı. Özellikle de tesisat sorunlarında. En ufak bir su kaçağı sorununda bile donanım yetersizliğinden dolayı su borularının üzerindeki beton, seramik ya da fayansların tamamı rastgele kırılırdı. Dene yanıl yöntemi ile yapılan kırma dökme işlemleri daha tespit aşamasındayken bile yapacağınız harcamaları katlayacaktır. Kırma dökme işlemlerinden etkilenen sağlam olan su boruları da çoğu kez patlar ve ortaya daha ciddi sorunlar çıkardı.

Eskiden yapılan bu işlemlerin tamamı günümüzde tarihe karışsa da işi bilmeyen amatör su tesisatçıları hâlâ bu teknikler ile sizleri maddi ve manevi yönden zarara uğratmaktadır.
Teknolojideki gelişmeleri yakından takip edip, bu gelişmelere hızla ayak uyduran firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Eski usul kırma dökme işlemlerinin aksine teknolojinin son harikası cihaz ile arızalı olan yeri tespit etmektedir.

Akustik dinleme adlı su sesine karşı hassas olarak geliştirilen cihaz ile en zorlu kaçağı bile noktasal olarak tespit eder ve tamir işleminde fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmadan sizlere % 100 garanti verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara