İçeriğe atla

Topselvi Su Tesisatçı

Topselvi su tesisatçı tıkanıklık açma su kaçağı bulma kırmadan dökmeden tıkanıklık tespit musluk tamiri pimaş açma su tesisatı döşeme gibi çalışmaları başarılı bir şekilde gerçekleştiren yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

Yıllardır kullanmış olduğunuz su tesisatlarında delinme patlama aşınma yabancı cisim kaçması sonucu su kaçağı ve tıkanıklılar meydana gelebilir.

Bu durumlarda su baskını su faturasının daha yüksek gelmesi rutubet eşyalarınızın yıpranması sağlık problemlerinin başlaması pis bir koku gibi bir çok olumsuzluklara sebep olmaktadır.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Bakım onarım esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Topselvi Su Tesisatçı 99 TL

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimler ile su tesisatçı kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

Yapacağımız çalışma kullanılacak olan ekipman ve almak istediğiniz hizmetlere göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Her nerede olursanız olun bizi arayın tüm su tesisat hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirelim.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara